Hakkımızda

“www.kayitbilgi.com” doğru ve güncel bilgileri ele alarak inceler ve ziyaretçilerine sunar. Yanıltıcı ve eksik bilgiler içeren makaleler, kesinlikle sitemizde barınmaz yine de paylaştığımız gönderilerin eksik ya da hatalı olduğunu düşünüyorsanız bizlere iletişim sayfası üzerinden bildirebilirsiniz.

Deneyimli editör ekibimiz, çeşitli alanlarda merak edilen konuları ele alarak inceleme yapar ve kullanıcıya hazırlar. Sitemizde yer alan tüm yazı ve görsel içerikler tarafımıza aittir. Telif hakkı içeren dosya ve gönderileri asla yayınlamamaktayız. Türkiye’nin en büyük online bilgi bankası olmak için çalışmaktayız ve bu sanıldığı kadar kolay değil maalesef. Filtreleme özelliği ile tarafımıza iletilen haber ve makaleleri inceliyor ve eksiksiz güncel haline getiriyoruz.

Sitemiz hakkında tüm istek ve  görüşlerinizi [email protected] adresine iletebilirsiniz. 1 ila 3 iş günü içerisinde iletişim maillerinize cevap verilecektir.

Doğru Bilgi, Doğru işlem felsefesi ile ilerlemeye devam edeceğiz. Her zaman güncel kalarak kullanıcılara yardımcı olacağız.