Resident Evil 2 Kasa Şifreleri ve Hileleri

  • Whatsapp

Son Güncelleme on Temmuz 22, 2021 by admin

Resident Evil 2, kullanıcıları tarafından beğenilen bir oyun. Son dönemlerde en çok vakit geçirdiğim oyunlardan biri olabilir. Özellikle yüksek grafik kalitesi ve sürükleyici hikayesi beni kendisine çekti. Oyuncuların resident evil 2 kasa şifreleri ve hileleri hakkında bilgi almak istediğini öğrendim. Bugün yazımızda resident evil kasa şifrelerini ele alacağız.

Resident Evil 2 Hileleri

Resident Evil 2 Remake oyununa ilk başta Leon ile beraber polis karakoluna giriş yapmaktasınız. Burada dikkat çeken olay ise karakol içerisinde yer alan kilitli dolap ve kasalardır. Ekipmanlara sahip olmak ve bu ekipmanları kullanmak için karakol içerisinde yer alan ipuçlarını bularak kilitli kasaları açmalısınız. Bu kolay gibi gözükse de aslında zordur. Kullanıcıların bildiği üzere Resident Evil oyununda bulmacaların yeri çok önemlidir. Oyuna ayrı bir esrarengiz hava katmaktadır. Ancak bazı oyuncular ipuçlarını bulmak ve çözmek için vakit harcamak istemiyor. İşte tam olarak KayitBilgi.com vakit kaybetmek istemeyen kullanıcılara oyundaki kasa ve dolap şifrelerini paylaşıyor.

Resident Evil 2 Kasa Şifreleri

İlk kilitli dolap oyunda kontrol ettiğiniz Leon karakterinin dolabı. O karakolda göreve yeni başlayacağı için ekip arkadaşları ona kutlama bile hazırlamış ancak virüs salgınıyla birlikte karakolda canlı kimse kalmamış. Dolap şifresini ekip arkadaşlarının baş harfleri oluşturuyor. Sağ kilitte Marvin Branagh (M), Rita Phillips (R), ve George Scott (G), sol kilitte ise (N), Elliot Edward (E) ve David Ford (D) bu harfleri kullanarak dolabı açabilirsiniz.

  • 2. katta yer alan duş odası dolap şifresi: CAP
  • 3. katta yer alan merdivenin yanındaki dolap şifresi: DCM
  • Kanalizasyon kontrol odasındaki dolap şifresi: SZF
  • 1. katta ofisteki kasa şifresi: Sol 9, Sağ 15, Sol 7
  • 2. katta bekleme odasındaki kasa şifresi: Sol 6, Sağ 2, Sol 11
  • Tedavi havuzu odasındaki kasa şifresi: Sol 2, Sağ 12, Sol 8
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bedava MovieStarPlanet Hesapları

Resident Evil 2 dolap şifreleri nedir?

Taşınabilir kasalarda ise saat yönünün tersinde yeşil ışıkları sırasıyla yakmanız gerekiyor. Hangi tuş hangi ışığı yakıyor deneyerek ilk önce onları tespit edip numaralandırın. Ardından saat yönünün tersi yönde ışıkları teker teker yakarak kasayı açabilirsiniz.

Resident Evil oyunu hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız sitemizi inceleyebilirsiniz. Sizlere bilgi vermek için uğraşmaktayız.

Related posts

0 0 votes
Article Rating
Haber Al
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments